قلم خش گیر فیکس ایت پرو

قلم خش گیر خودرو چگونه کار می کند؟ فروشگاه FixItPro

قلم خش گیر خودرو چگونه کار می کند؟ یکی از سوال هایی که ممکن است برای افرادی که قصد خرید قلم خش گیری خودرو را داشته باشند این است که این قلم چگونه کار می کند؟ شکل زیر یک قلم fix it pro را نشان می دهد :

قلم خش گیر فیکس ایت پرو

همان طور که مشاهده می کنید شکل ظاهری این قلم شبیه ماژیک های معمولی وایت برد یا کاغذی می باشد ، درون این قلم رنگ مخصوص روغنی وجود دارد ، این رنگ مخصوص روغنی توسط جاذب درون قلم به نوک قلم منتقل می شود ، هنگام حرکت دادن قلم بر روی محل خط خوردگی قطره های کوچک این رنگ به صورت یکنواخت بر روی سطح فلزی می چسبند و در کنار رنگ اصلی ماشین محل خش خوردگی را به صورت یکدستی در می آورند.
از این قلم برای چه رنگ هایی می توان استفاده کرد؟ قلم فیکس ایت پرو برای تمامی رنگ ها ی اتومبیل موجود می باشد همچنین از این قلم می توان چه برای رنگ های ماتلیک و چه رنگ های غیر متالیک استفاده نمود ، فروشگاه فیکس ایت پرو این قلم را برای رنگ های مختلف موجود دارد در هنگام پر کردن فرم سفارش قسمتی به نام قسمت پیغام شما وجود دارد، در این قسمت رنگ خودرو خود را ذکر نمایید تا قلم خش گیر خودرو رنگ فابریک اتومبیل شما ارسال شود.

از قلم فیکس ایت پرو نه تنها برای از بین بردن محل خش خوردگی اتومبیل بلکه برای سایر اجسام فلزی نیز می توان استفاده نمود ، همان طور که ذکر شده قلم خش گیر فیک است پرو متنسب با تمام نوع رنگ فابریک اتومبیل های مختلف ایران خودرو و سایپا و سایر اتومبیل های وارداتی است ، گر سوالی برایتان پیش آمده می توانید از قسمت تماس با ما با ما در ارتباط باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>